replica watches for sale: fake hublot watches and replica cartier.
Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej W Ursusie - Archiwum inne rzeczy
O nas


Czym jest klub

-Regulamin

-Skład zarządu

-Założyciele Klubu

-Historia Klubu

-Kontakt
   
Działalność

-Cele Klubu

-Artykuły

-Archiwum - spotkania

-Archiwum inne rzeczy
Archiwum inne rzeczy

Regulamin

Poprzedni regulamin
-- więcej --


Uhonorowanie

Tekst alternatywny
Na zdjęciu: Jerzy Domżalski w towarzystwie doradców prezydenta RP - Krzysztofa Króla i Henryka Wujca.

W kolejną rocznicę podpisania Porozumień Gdańskich i powstania NSZZ Solidarność prezydent RP uhonorował kilkunastu byłych pracowników Zakładów Mechanicznych "Ursus" wysokimi odznaczeniami państwowymi.
Wśród odznaczonych znalazł się sekretarz Klubu Dyskusyjnego Myśli Politycznej - Jerzy Domżalski, który w latach 1972-81 był redaktorem w "Głosie Ursusa", a w latach 1982-84 i 1986-90 redagował dla Tajnej Komisji Zakładowej Solidarności "Wolny Głos Ursusa".Wybory Parlamentarne 2011

Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej w Ursusie składa gratulacje swoim członkom:

Panu posłowi prof. Jerzemu Żyżyńskiemu za wygranie wyborów , oraz Ewie Tomaszewskiej i Gabrielowi Janowskiemu za kandydowanie w wyborach do parlamentu i osiągnięcie niezłego wyniku.

NASI CZŁONKOWIE KANDYDACI DO SEJMU I SENATU W WYBORACH PARLAMENTARNYCH 2011


Ewa Tomaszewska


Szanowni Państwo,

Kandyduję do Sejmu z pozycji nr 9 na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 19, w Warszawie.

Z zawodu jestem fizykiem, wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1980 roku jestem działaczem NSZZ Solidarność. Dzięki pracy związkowej nabyłam wielu doświadczeń w zakresie polityki społecznej (przez 14 lat zajmowałam się tymi problemami jako członek Komisji Krajowej, a także jej Prezydium) i praw człowieka (okres stanu wojennego, związkowa Komisja ds. Interwencji i Praworządności, której przewodniczył Zbigniew Romaszewski). Byłam posłem III Kadencji, radną Sejmiku Województwa Mazowieckiego I kadencji, Senatorem RP VI kadencji, a także Posłem do Parlamentu Europejskiego VI kadencji.
[więcej ...]

Ulotka
Jerzy Żyżyński


ur. w 1949 r., w Łomży, od klasy maturalnej mieszkaniec Warszawy, wcześniej Krakowa (dzieciństwo, szkoła podstawowa) i Grodziska Mazowieckiego (okres licealny). Ukończył Wydział Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim w 1972 r. Od 1974 r. pracownik Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie profesor na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie jest kierownikiem Zakładu Gospodarki Publicznej w Katedrze Gospodarki Narodowej.
[więcej ...]

Gabriel Janowski

Gabriel Jankowski
Licznik odwiedzin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło