replica watches for sale: fake hublot watches and replica cartier.
Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej W Ursusie - Cele Klubu
O nas


Czym jest klub

-Regulamin

-Skład zarządu

-Założyciele Klubu

-Historia Klubu

-Kontakt
   
Działalność

-Cele Klubu

-Artykuły

-Archiwum - spotkania

-Archiwum inne rzeczy
Cele Klubu

Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej w Ursusie organizuje przede wszystkim spotkania dyskusyjne z udziałem gości - specjalistów z różnych dziedzin: polityki, nauki , kultury i środków społecznego przekazu , reprezentujących różne opcje polityczne. Klub działa od września 1996 roku jako ponadpartyjne stowarzyszenie skupiające polityków , naukowców , działaczy samorządowych , prawników i dziennikarzy . Przewodniczącym Rady Programowej jest dr Jan Parys, przewodniczącym mgr Jacek Stróżyński , a honorowym przewodniczącym dr Henryk Linowski .W skład władz klubu wchodzą ponadto : mgr inż. Zofia Ilnicka-Gutkowska ,poseł Ewa Tomaszewska-wiceprzewodniczący Zarządu ,mgr Bogdan Łopuszyński-skarbnik, poseł prof.Jerzy Żyżyński, poseł Gabriel Janowski-członkowie Zarządu, Jezry Domżalski - sekretarz Klubu.

Zadaniem Klubu , jego władz i członków jest także wyrażanie opinii W najważniejszych sprawach publicznych w formie stanowisk i uchwał , a także przygotowywanie stanowisk i uchwał , oraz propozycji podejmowanych tematów.Tematykę , która zajmuje się KDMP w Ursusie , w dużym stopniu stopniu określają bieżące wydarzenia i zapotrzebowanie środowiska związanego z Klubem.

Celem Klubu jest osiągnięcie wysokiego , profesjonalnego poziomu podejmowanych działań .Ma to sprzyjać kształtowaniu jego opiniotwórczej roli (nie tylko w lokalnym środowisku) być podstawą budowania prestiżu i społecznego zapotrzebowania na podejmowane przez KDMP i jego członków działania . Jego członkowie chcą , aby ewoluował on stopniowo od formuły wymiany poglądów do klubu myśli politycznej. Podstawą dyskusji podczas spotkań są referaty lub tezy sformułowane przez przygotowujących dany temat , ich zadaniem jest wprowadzenie do dyskusji i jej ukierunkowanie.

Najbardziej popularną formą jest i masową formą aktywności Klubu są spotkania z udziałem publiczności .Zapraszani są politycy ,prawnicy , uczestnicy ważnych lub ciekawych wydarzeń ,naukowcy i dziennikarze .

Pod koniec 1997 roku Klub podjął próbę wyjścia poza teren Ursusa . I tak część dyskusji odbywało się w Centrum Civitas Christian a przy ul.Pięknej w Warszawie, a jedno spotkanie odbyło się w Domu Kultury w Pruszkowie.

Licznik odwiedzin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło